پیام مهم آیت الله سیفی مازندرانی حفظه الله در پی جنایت اسرائیل بر علیه مردم مظلوم غزه

بسم الله قاصم الجبارین
إنا من المجرمين منتقمون

 بار دیگر رژیم غاصب صهیونیست جنایتی دیگر را رقم زد، و شبانه خانه های مردم بی دفاع غزه را وحشیانه مورد حمله قرار داد.

 در این جنایت هولناک جمعی از مردان و زنان و اطفال بی دفاع، از جمله سخنگو و برخی فرماندهان جنبش جهاد اسلامی با همسران و فرزندان خردسالشان، ناجوانمردانه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. طوبی لهم.

 اما آنچه روشن است، این جنایت ددمنشانه بدون چراغ سبز آمریکای جنایتکار و پشتیبانی برخی سران ظالم و مستکبر اروپایی نبوده است.

نخست وزیر خونخوار و فرماندهان آدم کش و روباه صفت رژیم غاصب صهیونیست  بدانند که با این تجاوز مخفیانه در دل شب کلید  شروع رمز عملیات قهرمانانه فرماندهان با ایمان و غیور فلسطین را با دست پلید خود فشردند.

 همانگونه که بعضی فرماندهان مقاومت اشاره کرده اند، دیگر پایان هجوم گسترده شیران بیشه فلسطین بدست سران این رژیم سفاک نخواهد بود .
این خائنان سفاک بدانند که غیرت انسانی و الهی دلیر مردان محور  مقاومت ، سپاه پاسداران، الحشدالشعبی ، حزب الله ، انصارالله و همه مجاهدان و مدافعان  از این جنایت وحشیانه بجوش آمده و اینان تا وارد کردن ضربه مهلک بر پیکر پلید این رژیم غاصب از پای نخواهند نشست.

حوزه علمیه به ویژه حوزه علمیه قم ، فضلاء و روحانیون و علماء از مردم مظلوم فلسطین حمایت نموده و از جنایات اسرائیل غاصب اعلام انزجار می نمایند.

 أليس الصبح بقريب؟


والسلام على عبادالله الصالحين  المجاهدين في سبيله.
حوزه علمیه قم
علی اکبر سیفی مازندرانی
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ه.ش
۱۸ شوال ۱۴۴۴ ه.ق

خواندن 22 دفعه
Share this article
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

خلاصه زندگینامه

ایشان بعد از اینکه کمتر از یکسال در مدرسه صدر بابل مشغول گذراندن برخی دروس مقدماتی بودند در سال 1352 وارد حوزه علمیه قم شدند و مقدمات را تمام کرده و سطوح متوسطه و عالی را از محضر اساتیدی همچون ستوده ، اعتمادی وآیت الله واعظی قائنی و لنگرودی سپری نمودند و در تابستان از محضر برخی آیات عظام و مدرسین در مشهد مقدس بهره های علمی بردند.

بعد از آن دروس خارج را عمدتا از محضر آیات عظام میرزا هاشم آملی ، سید محمد رضا گلپایگانی و شیخ جواد تبریزی استفاده نمودند و در بین این مدت (از 57 تا 73) به تدریس دروس مقدمات و سطوح عالی نیز اشتغال داشتند.

متن کامل زندگینامه استاد

انتقادات و پیشنهادات

شما کاربر محترم می توانید نظرات انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما در میان بگذارید.

فرم انتقادات و پیشنهادات

بالا